06.07.2024 22:03

Τα πέναλτι

06.07.2024 21:45

Ολλανδία ή Τουρκία η αντίπαλος της Αγγλίας

Περιμένουν αντίπαλο οι Άγγλοι απ' τον επόμενο προημιτελικό που αρχίζει σε 15 λεπτα.

06.07.2024 21:44

Έχουν ψυχή τα Τρία Λιοντάρια

Μπορεί να μην παίζουν καλό ποδόσφαιρο αλλά έχουν ψυχή οι Άγγλοι. Και ψυχραιμία. Γύρισαν το ματς με τη Σλοβενία με γκολ στις καθυστερήσεις και στην παράταση και επικράτησαν στα πέναλτι της Ελβετίας αν και δέχθηκαν γκολ στο 75'.

06.07.2024 21:42

Στα ημιτελικά η Αγγλία

Οι Άγγλοι αλάνθαστοι στα πέναλτι! Έκαναν το 5/5 και έφτασαν για δεύτερο σερί τουρνουά στα ημιτελικά.

06.07.2024 21:40

5-3 Αγγλία

Το βάζει ο Αλεξάντερ Άρνολντ! Τρομερό πέναλτι και η Αγγλία περνάει!

06.07.2024 21:39

4-3 Ελβετία

Μέσα και ο Αμντούνι! Κράταει ζωντανούς τους Ελβετούς.

06.07.2024 21:38

4-2 Αγγλία

Μέσα ο Τόνεϊ! Εξαιρετικό! Συρτό γωνία.

06.07.2024 21:37

3-2 Ελβετία

Εύστοχος ο Σακίρι! Πέφτει σωστά ο Πίκφορντ αλλά είναι δυνατό το σουτ.

3-1 Αγγλία

Εύστοχος ο Σάκα! Καλή εκτέλεση στο πλαϊνό δίχτυ.

06.07.2024 21:36

2-1 Ελβετία

Σκοράρει ο Σαρ. Μειώνει η Ελβετία

06.07.2024 21:35

2-0 Αγγλία

Γκοοολ! Ο Μπέλιγχαμ μέσα! 2-0! Ψύχραιμος!

06.07.2024 21:34

Χαμένο πέναλτι Ελβετία

Άστοχος ο Ακάνζι! Το πιάνει ο Πίκφορντ!

06.07.2024 21:33

1-0 Αγγλία

Εύστοχος ο Πάλμερ! Απόλυτος εφέτος με 10/10 με την Τσέλσι!

06.07.2024 21:32

Αρχίζουμε...

Πάμε...

06.07.2024 21:28

Λήξη αγώνα

Τέλος αγώνα. Ισόπαλο 1-1 το σκορ. Πάμε πέναλτι!

06.07.2024 21:26

Ευκαιρία Ελβετία

119' Ο Πίκφορντ σταματά το δυνατό σουτ του Αμντουνί και στη συνέχεια η προβολή του Βίντμερ περνάει άουτ!

06.07.2024 21:25

Αλλαγές Ελβετία

118' Σιέρο και Αμντούνι αντί Έμπισερ και Φρόιλερ.

06.07.2024 21:24

117' Απίθανη εκτέλεση κόρνερ του Σακίρι στο δοκάρι! Τρομερό!

06.07.2024 21:17

Αλλαγή Αγγλία

109' Τόνεϊ αντί Κέιν

Αλλαγή Ελβετία

109' Σακίρι αντί Εμπολό

06.07.2024 21:12

Έναρξη β' ημιχρόνου παράτασης

Άρχισε το ματς. 15 λεπτά για το φινάλε...

06.07.2024 21:09

Λήξη ημιχρόνου παράτασης

Φινάλε στο α' ημίχρονο της παράτασης. 1-1 παραμένει το σκορ.

Η απόκρουση του Ζόμερ στο σουτ του Ράις

06.07.2024 21:04

98' Ζακάρια αντί Εντόι

06.07.2024 20:59

Ευκαιρία Αγγλία

95' Καταπληκτική επέμβαση του Ζόμερ σε ωραίο μακρινό σουτ του Ράις.

06.07.2024 20:47

Ο Μπέλιγχαμ δεν πίστευε ότι είδε τον αριθμό του για αλλαγή!

06.07.2024 20:46

Το 1-0 της Ελβετίας

06.07.2024 20:42

Κίτρινη Ελβετία

85' Κίτρινη στον Βίντμερ.

06.07.2024 20:37

Γκολ Αγγλία

Γκοοοοοοοοοολ! Ο Σάκα ισοφαρίζει στο 80'! Ζωντανή η Αγγλία! Καταπληκτικό διαγώνιο φαλτσαριστό σουτ του άσου της Άρσεναλ που ισοφαρίζει άμεσα!

06.07.2024 20:36

Αλλαγές Αγγλία

78' Πάλμερ, Έζε, Σο αντί των Τρίπιερ, Μέινου, Κόνσα

06.07.2024 20:31

Γκολ Ελβετία!

Γκοοοοοοοοοοοολ! Ελβετία! Ο Εμπολό στο 75' και 1-0! Γύρισμα του Εντόι, η μπάλα βρήκε και στο πόδι του Στόουνς, και ο επερχόμενος Εμπολό νίκησε στη μάχη τον Γουόκερ και με προβολή σκόραρε! Παλικαρίσιο γκολ!

06.07.2024 20:28

Αγγλία - Ελβετία 0-0

Πέρασαν 70' λεπτά και μια φάση της προκοπής δεν έχει γίνει. Πρόκειται με διαφορά για το χειρότερο ματς στο Euro!

06.07.2024 20:24

Αυτή είναι η καλύτερη φάση του αγώνα!

06.07.2024 20:23

Κίτρινη Αγγλία

67' Κίτρινη κάρτα στον Κέιν

06.07.2024 20:21

63' Τσούμπερ και Βίντμερ αντί Βάργκας και Ρίντερ.

06.07.2024 20:18

Συμπληρώθηκαν 60 λεπτά αγώνα και δεν έχουν αλλάξει πολλά. Η Ελβετία μοιάζει λίγο πιο ανεβασμένη και πιο απειλητική συγκριτικά με το α' ημίχρονο. Πιο νωχελική η Αγγλία.

Λήξη ημιχρόνου

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο χωρίς καθυστερήσεις, χωρίς γκολ!

06.07.2024 19:43

Αυτή η φάση αποτελεί ενδεικτικό για το τι συμβαίνει στο γήπεδο μέχρι τώρα

06.07.2024 19:38

35 λεπτά αγώνα και το σκηνικό ίδιο. Αργός ρυθμός και καμία φάση. Μάλλον βλέπουμε το χειρότερο ματς των προημιτελικών μέχρι στιγμής.

06.07.2024 19:32

32' Κίτρινη στον Σαρ.

06.07.2024 19:27

3-1 οι τελικές υπέρ της Αγγλίας

Καμία on target και για τις δυο ομάδες.

06.07.2024 19:26

Πάει και το 25λεπτο χωρίς φάση. Ό,τι σουτ έχουν επιχειρήσει και οι δυο ομάδες με καλές προοπτικές έχει κοντραριστεί σε αντίπαλο.

06.07.2024 19:15

Αστείοι οι Ελβετοί στις εξέδρες

06.07.2024 19:13

Ο πρίγκιπας Γουίλιαμ στις εξέδρες

06.07.2024 19:11

Τίποτα το ιδιαίτερο στο ματς μετά από δέκα λεπτά αγώνα. Γυρίζει η μπάλα γύρω γύρω αλλά ούτε υποψία φάσης...

06.07.2024 19:01

Έναρξη αγώνα

Άρχισε το παιχνίδι...

06.07.2024 18:58

Οι ενδεκάδες

Αγγλία: Πίκφορντ, Γουόκερ, Στόουνς, Κόνσα, Τρίπιερ, Μέινου, Ράις, Σάκα, Μπέλιγχαμ, Φόντεν, Κέιν.

Ελβετία: Ζόμερ, Σερ, Ακάνζι, Ροντρίγκες, Τσάκα, Φρόιλερ, Έμπισερ, Ρίντερ, Βάργκας, Εντόι, Εμπολό.

06.07.2024 18:57

Σέντρα στις 19.00

Τηλεοπτική μετάδοση από την ΕΡΤ3.

06.07.2024 18:56

Καλησπέρα σας!

Προημιτελικός μεταξύ Αγγλίας και Ελβετίας για μια θέση στα ημιτελικά του Euro 2024.

06.07.2024 18:50

Η Αγγλία και η Ελβετία μάχονται για μια θέση στα ημιτελικά του Euro 2024...