Γιώργος Σαββίδης: Μακάρι να ξεχνούσα αυτή τη ντροπή
Οι πρώτες αντιδράσεις στις τάξεις του ΠΑΟΚ μετά τον αποκλεισμό από το Europa League🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋
![ΠΑΟΚ - Μπάτε (INTIME/Χρήστος Σιαρρής)](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/1304b7ca-2a30-4cea-b5f4-b05b6d77a5ff.jpg)
Η πρώτη αντίδραση του Γιώργη Σαββίδη μετά το στραπάτσο του ΠΑΟΚ ήταν άκρως συναισθηματική, με τον γιο του μεγαλομετόχου της ασπρόμαυρης ΠΑΕ να τονίζει χαρακτηριστικά: «Μακάρι να ξυπνούσα με αμνησία και να ξεχνούσα αυτή τη ντροπή».
Η πρώτη αντίδραση των ποδοσφαιριστών εκφράστηκε μέσω της τοποθέτησης του Αμρ Ουάρντα: «Κάναμε πολλά λάθη. Όλοι κάνουμε λάθη, πολλά από αυτά έγιναν στο πρώτο ημίχρονο. Στεναχωρήσαμε τον κόσμο. Ζητάμε συγνώμη από όλους, τον πρόεδρο, τον κόσμο, ήταν ένα κακό παιχνίδι που πέρασε» ανέφερε μεταξύ άλλων ο Αιγύπτιος μεσοεπιθετικός.
Ο Χοσέ Κρέσπο από την πλευρά του, κάνοντας την αποτίμηση της πορείας του ΠΑΟΚ στη φάση των ομίλων, αναφέρθηκε στο πρόβλημα που είχε ο «Δικέφαλος του Βορρά» λέγοντας: «Τόσο η Βίντι όσο και η ΜΠΑΤΕ αμύνθηκαν καλά και δεν μπορέσαμε να βρούμε λύσεις. Η δική μας φιλοσοφία είναι να έχουμε την κατοχή της μπάλας αλλά δεν καταφέραμε να διασπάσουμε την άμυνα του αντιπάλου. Είναι ένα κομμάτι που πρέπει να δουλέψουμε, να βρούμε λύσεις απέναντι σε κλειστές άμυνες».
«Απόβαση» 59 Ιατρικών Συλλόγων στη Βουλή τη Δευτέρα για τη διάταξη Άδωνι κατά ιδιωτών γιατρών
Τροχαίο στη Μεσσηνία: Μεταφέρεται στο 401 ο 19χρονος τραυματίας - Εγχειρίστηκε στο κεφάλι
Αλέξανδρος Τσουβέλας: «Στα ερωτικά είμαι σαν την αντιπολίτευση. Καλός στην κουβέντα και όχι στην πράξη»
Είναι πράγματι η Dua Lipa έγκυος; Η φωτογραφία που φούντωσε τις φήμες
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr