Ο μικρός Γιαννάκης έδειξε τον δρόμο μιλώντας στον Τζολάκη: «Είσαι το καλύτερο παιδί, μακάρι να πάρετε το Conference»
Ο άσος του Ολυμπιακού συνάντησε τον μικρό Γιαννάκη έξω απ' την Τούμπα και του χάρισε τη φανέλα του🕛 χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό ┋ 🗣️ Ανοικτό για σχολιασμό
![Ο μικρός Γιαννάκης ευχήθηκε στον Τζολάκη που του χάρισε τη φανέλα του](http://cdn.ethnos.gr/imgHandler/875/a58e9460-68ef-4dc1-a0dd-c53151b72c86.jpg)
Το ποδόσφαιρο μακριά απ' την τοξικότητα. Όπως πρέπει να είναι. Μας το θύμισε ξανά ο μικρός Γιαννάκης, ο οποίος με την αγνή και μεγάλη του καρδιά έδειξε τον τρόπο που πρέπει να σκεφτόμαστε στον αθλητισμό, ανεξάρτητα απ' τα χρώματα και τις ομάδες.
Λίγο μετά το ντέρμπι του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό στην Τούμπα, ο Γιάννης Παπαστεφανάκης, ο οποίος υποστηρίζει τον Δικέφαλο, συναντήθηκε με τον Κωνσταντίνο Τζολάκη, που έκανε μια υπέροχη κίνηση χαρίζοντας τη φανέλα του. Ο μικρός Γιαννάκης είχε ένα σύντομο διάλογο με τον νεαρό και ταλαντούχο γκολκίπερ του Ολυμπιακού στον οποίο είπε: «Είσαι το καλύτερο παιδί. Μακάρι να πάρετε το Conference League».
Δείτε το σχετικό video όπως μεταδόθηκε απ' την τηλεόραση του OPEN
Βαρύς o πέλεκυς για τον Καναδά μετά την κατασκοπεία με drone από την προπονήτρια ποδοσφαίρου
Ο υπερτουρισμός πιέζει ασφυκτικά τα νησιά: SOS για Σαντορίνη, Κουφονήσια και... νερό
Τιμολόγια ρεύματος: Αποκαλυπτήρια για τις επιδοτήσεις - Στο 40% «κλειδώνει» η αύξηση της τιμής
Πρεμιέρα για την Ελλάδα με συγκίνηση και δάκρυα – Το λαμπρό μέλλον και η παρακαταθήκη για νέες επιτυχίες
Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.ethnos.gr